Suukirurgia

Juureravi ehk endodontiline ravi

Suukirurgia ja näo-lõualuudekirurgia

Kirurgilised protseduurid suuõõnes

Suukirurgia on lai valdkond, mis hõlmab enda alla erinevaid protseduure alates eluohtlike meditsiiniliste seisundite likvideerimisest kuni esteetilise proteesimise eelsete kirurgiliste menetlusteni.

Teostame kõiki tõsisemaid kirurgilisi protseduure järgides hoolikalt antiseptika ja aseptika nõudeid – kogu kasutatav intsrumentaarium, kattelinad, operatsioonikindad ja –aparatuur on steriilsed, samuti kasutame tehaspuhtaid kitleid ja kaitsemütse. Sellega väldime kirurgiliste menetluste käigus tekkivaid infektsioone ja nendega seotud operatsioonijärgseid tüsistusi.

Suudame teostada ka kõige keerulisemaid kirurgilisi operatsioone tänu meie kõrgetasemelisele meeskonnale. Seega oleme kindlad, et suudame pakkuda meie patsientidele kvaliteetset kirurgilist ravi.

Oleme pädevad viima läbi ka keerukamaid hammaste eemaldamisi ehk atüüpilisi ekstraktsioone (enamasti nn tarkusehambad, osaliselt lõikunud või lõikumata hambad); implantatsiooniga seotud kirurgilisi protseduure nagu implantaatide paigaldamist, pehmete kudede kujundamist ehk pehmete kudede plastikat, luukoe kujundamist ehk luuplastikat, põskkoopa põhja tõstmist ehk sinus lift-i; hammastest lähtuvate infektsioonikollete kirurgilist likvideerimist; tõsisemate igemehaigusjuhtude kirurgilist ravi; pehmete kudede tsüstide ja luutsüstide ravi; kidalõikusi; endodontilise kirurgia valdkonnast apikoektoomiat.

Broneeri aeg internetis

Aja broneerimiseks täida kontaktivorm ja võtame teiega ühendust!

* Selle broneeringuvormi täitmine ei garanteeri vastuvõtuaega. Aja kinnitamiseks võtab Teiega ühendust meie administraator.

NB! Teistkordne etteteatamata visiidile mitteilmumine 35€

Meie klientide tagasiside

Loe, mida meie kallid kliendid meie kohta on rääkinud!

Broneeri aeg

* Selle broneeringuvormi täitmine ei garanteeri vastuvõtuaega. Aja kinnitamiseks võtab Teiega ühendust meie administraator.

NB! Teistkordne etteteatamata visiidile mitteilmumine 35€