Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub aadressil Kalaranna 8/1. Kohtumiseni! 6337272

Karl-Erik Taukar

Nordic Hambakliinik on esimene omalaadne, mille juures ma sain aru, et edasi pole vaja enam otsida. Hambaravi on tundlik valdkond, lõppude lõpuks usaldad ju nende inimeste kätte oma hammaste tervise ja välimuse. Selles kliinikus on inimesekeskne ja sõbralik teenindus ning arstide tööga olen alati väga rahule jäänud. Julgelt soovitan!

Mikk Saar

Mul on hoopis luuletus, kuna kõik on juba ära rääkinud selle jutu, mis mina tahtsin ka rääkida.
...sai ta selline nati naljakas...

"Kui näärinäksist tekib hambavalu, siis doktor Ivanov saab asjast aru
Sa otsi üles Nordic hambakliinik
Et uuel aastal naeratus ei oleks piinlik"

Eva Püssa

Olen Nordic Hambakliiniku klient olnud selle algusest peale ja selle aja jooksul, mil Dr.Kristo Ivanov on olnud minu hambaarst, olen vahetanud erinevatel põhjustel perearsti 3 korda. Nii et, nagu doktor ise viimati mainis, võib ta varsti ise ennast minu perearstiks pidada (eeldan, et see oli nali- kuigi miks mitte, ta saab kõigega kindlasti väga hästi hakkama..). Nii et selle asutusega on mul väga pikk ja truu suhe. Miks? Sest paremat pole ma leidnud ja õigupoolest pole otsinudki, sest pole absoluutselt põhjust. Professionaalsuse kõrval tõstaksin mina esile administratsiooni ja arstide vastutulelikkust ja paindlikkust. Kui patsiendil on mure, leitakse tihedaski graafikus aeg ja mure saab lahendatud.

Mäletan korda, kui mu esimeste hammaste proovikroonid (need on sellisest teistmoodi materjalist) värvusid nagu haruldane loodusnähtus pärast kurkumirikast einet (Kristo oli mind küll värviliste asjade eest hoiatanud) tumekollaseks. See ei valmistanud mulle vaevusi ja poleks mitte kuidagi pidanud esmaabi alla käima, paari päeva pärast oleksin nagunii õiged kroonid saanud. Ometi Dr. Ivanov, kellele ma loodusnähtusest igaks juhuks teada andsin, leidis oma tihedas graafikus kohe aja ja-mis ta seal suus tegi, teab vaid Jumal ja õde-aga valgete hammastega ma sellest olukorrast väljusin. Aitäh! (Olgu öeldud, et enne seda imetegu lubas doktor endale siiski vabama hetkekese ja naeris minu kurbliku kuju üle, mille keskmes troonis mädandkollane hambarivi, ikka südamest. Julgeksin öelda, et ta oli lausa naerukrampides. Nagu me kõik. Nii et-mõelge järele, kes naeru ja head tuju ei talu, minge heaga mujale...

Kadri Hinrikus

Nordic Hambakliinik on rõõmustavalt inim- ja patsiendisõbralik. Paljudele tuttav nn. hambaarstihirm kaob seal seletamatul kombel juba ooteruumis. Kuidas nad selle saavutanud on, jääbki mõistatuseks.

Mina tänan eraldi Dr. Pille Soomi, kes on väga professionaalne ja sümpaatne. Tekib tõesti tunne, et oled heades kätes - alates korrektselt ja üksikasjalikult koostatud raviplaanist koos hinnakirjaga kuni kõige viimase protseduurini. Ise ka imestan, kui valutult ja ladusalt siin kõik käib.

Suur aitäh!

Alice Talvik

Kas olete kunagi mõtisklenud, miks mõned tegelased, kes tahavad või peavad esinema (näiteks televisioonis), lähevad inimeste ette lagunenud hammaste või lausa mustavate aukudega suus? Punkte see neile küll juurde ei anna ja piinlik on vaadata... nagu lahtijäetud püksilukku.

Nojah, kui keegi hakkab teiste puudusi üles lugema, tekib kõigil kiusatus talle meelde tuletada - parim koht kritiseerimiseks on peegel. Sain aru!

Vanasõna ütleb: "Hambahaigus võtva miehel meele piast" ja "Hambavalu kurat ise ei või kannata!"

Kui oled kõik HAMBAHIRMUD oma peas läbi võtnud, ANNA ENDALE ARMU ja mine julgelt Nordic Hambakliinikusse. Kui HAMBAHALDJAS ei ole Sulle andnud ilusaid tugevaid hambaid, võid kindel olla, et Dr. Ivanovi Nordic Hambakliinikus need Sulle tehakse, sest nemad on TÕELISED HAMBAKUNSTNIKUD.

"Kes hambaid kaitseb, see kaua maitseb" (vanasõna)

Teie,

Alice Talvik

(76, hambad suus)

Anne Veesaar

Kui Nordic Hambakliinik oleks olemas olnud minu nooruses, siis ei peaks ma täna seal nii tihti käima. Aga, igal asjal on kaks külge, nimelt- mulle meeldib seal käia!

Seda ei pea enam kirjeldama, milline mõnus suhtlemine ja üliproffessionaalne arstiabi ning maailmatasemel kabinetisisustus seal on. Ma tahan rääkida huumorist, mis on minu lemmik ja mille valitsemisest kliinikus tekib õhkkond, kus kaovad hirm,paanika, muretsemine. Ma ei tea ühtki arstilkäiku elus, kus nii palju nalja saab, kui Nordicus. Alustasin suurt protseduuri täpselt oma sünnipäeva päeval ja, kui kabinetist lahkusin, ütles dr. Ivanovi abiline Pirje:” Head paranemist! ” Mina kuulsin:” Head vananemist! ” ja mõtlesin- geniaalne, kuidas nad teavad, et armastan nalja, aga eriti seda va “musta nalja”. Nii algas minu sõprus Nordic Hambakliinikuga.

Nordic Hambakliinik patsient Anne Veesaar

Kolmikud vennad Antsonid

Nordic Hambakliinik on parim hambakliinik Eestis, sest neil on oma ala parimad arstid, keda saab tõesti usaldada, kellel on alati hea tuju ja ka mõned head naljad varuks. Tõeliselt professionaalne teenindus ja sõbralik õhkkond.

Kolmikud vennad Antsonid

Liis Lemsalu

Minu kartus hambaarstide vastu on olnud tohutult suur, kuid peale oma esimest külastuskäiku Nordic Hambakliinikusse, kadus minu hirm täielikult.

Olen äärmiselt rahul, et olen lõpuks leidnud endale säärase koha, kus ma enam ei pea närveerima hambaarstitoolis. Võiks lausa öelda, et nüüd lähen ma hambaarsti juurde hea meelega :)

Nordic Hambakliinik patsient Liis Lemmsalu

Ott Lepland

Olen Nordic Hambakliinikus hoolitsenud oma hammaste eest ning töö tulemusega väga rahul – isegi oma ema usaldasin just nende tohtrite kätesse :)

Nordic Hambakliinik patsient Ott Lepland

Susan Lilleväli

Nordic Hambakliinikust väljun alati hea tujuga - kõik naljad, mis arst sulle protseduuri ajal viskab tuleb tagantjärgi ära naerda, sest suu ammuli see ju ei õnnestu.

Soovitan soojalt neile, kellel mingil põhjusel suuremat sorti hambaarsti hirm on, sest sealsed arstid mõjuvad naerugaasi eest ning panevad hirmu unustama. Rõõmus meel ja hambad korras!

Nordic Hambakliinik patsient Susan Lilleväli

Nele-Liis Vaiksoo

Parim hambakliinik Eestis. Alati väga meeldiv teenindus ja tunne, et sinu eest hoolitsetakse. Kuna koht on väga soe, lisaks uusim tehnoloogia ja super mõnusad arstid, kaob hirm hambaravi ees nii täiskasvanutel kui ka lastel.

Maiken aka Kadri Koppel

Kliinikust - alustuseks äärmiselt stiilne ja soe interjöör, mis ei meenuta üldse raviasutust, vaid pigem hubast spaad :)

Olen tegelikult alati hambaarste kartnud ja seda "ebameeldivat" käiku võimalikult kaua edasi lükanud. Pärast dr. Ivanovi juures ravi alustamist on aga tunne, et isegi tahaks kohe uuesti minna. Ei ole just palju arste, kelle asjakohane huumor tekitab nii sundimatu õhkkonna. Sealjuures, saan väga täpse protseduuride kirjelduse, mida mu suus tehakse. Tekkis tunne, et selles kliinikus ei ole ükski patsient tundnud valu ega hirmu.

Nordic Hambakliinik patsient Kadri Koppel

Kadri Tikerpuu

Mina olen Nordic Hambakliiniku klient avamisest alates. Hambakliinik on isegi veidi veider öelda selle kohta, sest ei ole mina enne kogenud nii salongilikku arstil käimist, mis on väga meeldiv.

Ühendatud on professionaalne arstiabi, parim teenindus, luksuslik atmosfäär. Minu isiklik arst on dr Kristo Ivanov, kelle patsient olen olnud tema arstikarjääri algusest alates. Ja hoolivamat arsti annab otsida tikutulega ja ei ole kindel, et selle leiaksite;) Ma olen dr Ivanovi soovitanud oma sõpadele ja olen kuidagi isklikult õnnelik, kui saan oma sõpradelt ülivõrdes tagasisidet. PS! Hambaarst on ka tänapäeval nii universaalne, et on natuke nagu VJ ka, nimelt asub hambaarsti tooli kohal ekraan, kuhu saab patsient paluda lasta enda lemmik arstisti live-kontserti;)

Nordic Hambakliinik patsient Kadri Tikerpuu

Kirke Ert

Nordic Hambakliinik on erakordselt sõbraliku suhtumisega meditsiiniasutus, kuhu saab alati vajadusel ka esmaabikorras kiiresti arstiaja ning kus on maailmatasemel kvaliteediga teenindus.

Garanteerin valu ja hirmu ununemise hetkest, mil teie eest asub hoolitsema peaarst dr. Ivanov ning soovitan valmistuda kaasaegseks valutuks hambaarstivisiidiks.

Nordic Hambakliinik patsient Kirke Ert

Kirsti Timmer

Mina olen usaldanud oma hambad doktor Kristo Ivanovi hoolde. Vahel on mul lausa kahju, et ma nii harva tema tooli satun, põhjuseks dr. Ivanov ise.

Esiteks on tema töö kvaliteetne, mis tagab harvad visiidid, teiseks istudes hambaarstitoolis ( mida enamik inimesi kuigi suure heameelega ei tee ) juhitakse su tähelepanu huumoriga sootuks mujale kui parandatav hambaauk. Samuti usaldan ma tema soovitusi sajaprotsendiliselt, sest need on tõesti minu huvidest sõltuvad.

Mina ei karda hambaarsti, aga kardan tuimestussüsti ja siit ka minu soovitus: kellel sama hirm, valige dr. Ivanov. Võin öelda käsi südamel, et tema tehtavaid süste te ei tunne. Ja kui tunnete, süüdistage mind. Mugavaid ja humoorikaid "toolisistumisi" Nordic Hambakliinikus soovib särava naeratuse saatel Kirsti Timmer.

Nordic Hambakliinik patsient Kirsti Timmer

Liina Vahtrik

Issand Jumal, kuidas ma enne hambaarsti kartsin! Aga pärast Kristoga kohtumist on hambaarstil käik muutunud meeldivaks nagu Spa külastus :)

Julge tunne on olla nii hoolitseva, tähelepaneliku, humoorika superprofessionaali käe all. Juba Nordic Hambakliinikusse sisenemine võtab pinged maha. Tekib tunne, et astusid kellegi elutuppa, mitte ükskõiksesse haigla atmosfääri. Mina olen igaljuhul väga tänulik. Ja mitte kedagi teist ma enda suhu sobrama enam ei lase! Liina

Nordic Hambakliinik patsient Liina Vahtrik

Piret Lilleväli

Võtsin väga pikalt hoogu, et hambaimplantaati paigaldada, sest mitmed mu tuttavad kirjeldasid oma piinu sellega seoses: nädalaid, kui mitte kuid, valu ja paistetust, sekka lausa sinikaid näos. Dr Ivanovi juttu lihtsast operatsioonist, millega tõenäoliselt ei kaasne valu, ei võtnud ma tõsiselt.

Valisin protseduuriks reede pealelõuna ja varusin koju valuvaigisteid ning valmistusin terve nädalavahetuse piinlema. Tulemuseks oli see, et mitte ainult kogu protseduur alates vana hamba eemaldamisest ja implantaadi paigaldamisest polnud millegi poolest vaevarikkam kui näiteks hamba parandamine täidisega. "Oodatud" valu ja piina ei saabunudki. Loomulikult oli ilmselt ka see põhjuseks, et "tellija materjal" oli hea, implantaat oli võimalik paigaldada kohe peale hamba eemaldamist ja ei mingeid luu siirdamisi vms., aga usun, et arst valis parima meetodi ja tundis hästi oma tööd. Julgen kõigile soovitada.

Nordic Hambakliinik patsient Piret Lilleväli

Artur Talvik

Hambaarstid olid mu õudusunenägude tegelased nõukogude ajast saati...kuni sattusin Kristo puuriva pilgu alla.

Aastaga on ta muutnud hamaarstide rolli minu unenägudes, täitnud oskuslikult mu tühjad mulgud, taastanud suu söömisvõime ja väljanägemise. Ma olen väga rahul!

Nordic Hambakliinik patsient Artur Talvik

Maret Soom

Hambaarsti juurde minek oli mulle lapsepõlvest saadik hirmutav kogemus eelkõige teadmatuse ning valukartuse pärast. Nordic Hambakliiniku professionaalne, sõbralik ning vastutulelik meeskond on selle tunde ammu minetanud ning nüüdsest on iga kliiniku külastus pigem kui spa's käimine.

Koit Toome

Tuleb tunnistada, et ma ei ole suurem hambaarsti juures käija, aga Nordic Hambakliinik on teinud selle väga meeldivaks. Professionaalne teenindus, kliinik näeb väga ilus välja ja valutumalt vist pole võimalik tarkusehammast välja tõmmata, kui dr. Ivanov seda tegi.

Kaia Triisa

Nordic Hambakliinik näeb super ilus välja ning teenindus on kõrgetasemeline. Dr. Ivanov aitab alati ja võtab sind vastu hea tujuga, kes selle hamabaarsti juures oleva aja lõbusaks ja valutuks muudab. Anytime usaldaks oma "kikud" tema hoolde.

Teele Kelle

Tänu Nordic Hambakliiniku kindlakäeliste, usaldusväärsete ja sõbralike arstide abile olen saanud oma meeletu hambaarstihirmu kontrolli alla. Tunnen, et NHK arstidele on tõesti tähtis, mida ja kuidas nad oma tööd teevad. Nad teevad oma tööd korralikult - sobivalt kiiresti kuid tähelepanelikult ja ettevaatlikult. Lõpptulemus, ravitud hammas, jääb alati loomulik nii silmale vaadata kui ka suus tunda. Tänapäeval väljun ma hambaarsti vastuvõtult heas tujus ja uhkena – iga visiit on uus õnnestumine.

Marek Doronin

Juba lapsespõlvest saati on hambaarsti juures käimine olnud minu jaoks üks ebameeldivamaid kogemusi ja sellepärast vältisin seda aastaid. Kuid pärast dr. Ivanovi juures käimist Nordic Hambakliinikus, muutus mu arvamus kardinaalselt.

Moodne interjöör, suurepärane teenindus ja dr. Ivanovi kuldsed käed teevad hambaarsti juures käimise vaat et isegi nauditavaks. Kiidan samuti kliinikus töötavaid alati naerusuiseid administraatoreid ning asjalikku abipersonali.

Soovitan siiralt kõigile!

Lilit Höijer

Minu kogemuse põhjal pannakse Nordic Hambakliinikus rõhku kliendi terviklikule heaolule.

Erinevalt varasematest hambaraviga ja hambaarstidega seotud kogemustest, olen Nordic Hambakliiniku kliendina saanud võimaluse kaasa rääkida nii oma hambaraviplaani koostamisel kui ka ravi erinevatel etappidel.


Nordic Hambakliiniku ja Nordic Hambalabori meeskonna suurepärased erialased oskused ja siiras soov anda kliendi heaks endast parim, on austust äratavad.

Peale aastaid hambaprobleemide käes vaevlemist, olen nüüdseks rahulolev ja rõõmus klient Nordic Hambakliiniku tohtrite kindlates kätes. Suur aitäh Nordic Hambakliiniku ja Nordic Hambalabori personalile!

Kaia Toom

Olen kõigega väga rahul. Tegin juba tagasisõites praami peal reklaami Nordic Hambakliinikule. Võrdlesin eelnevalt hindu ka teiste kliinikutega ja minu meelest ei ole suurt vahet, küll on aga suur vahe teeninduses ja suhtumises. Superluks.

Broneeri aeg


Meie sõbrad

Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!