Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Kas tõesti on olemas ka “suuvähk”

Tõsi, suuõõne kasvajaid esineb igas vanuserühmas inimestel. Kui varasemalt olid enim ohustatud suitsetavad ja alkoholi tarbivad mehed vanuses 55-60 aastat ja rohkem, siis üha enam on tendents kasvamas nooremate inimeste seas ning seda nii naiste kui ka meeste hulgas. Viimaste aastate teadusuuringud näitavad üha suuremat seost ning rolli HPV (papilloomviirus) ning suuõõne pahaloomuliste kasvajate tekke tõenäosuse vahel. Riske suurendavad: suitsetamine, alkoholi tarbimine, ebapiisav suuhügieen, katkised, põletikulised ning aastaid väljaravimata kroonilised hambajuurte, lõualuude põletikud, geneetika.

Jälgi oma suud ise ning külasta regulaarselt hambaarsti, et vôimalikult vara avastada potentsiaalselt patoloogilised muutused suuõõnes. Eriti tähelepanelik ole muutuste suhtes, mis on püsinud suuõõnes rohkem kui 2 nädalat, on haavanduvad ning reeglina valutud! Olgem terved!

(Suuõõne pahaloomuline kasvaja igemel ning lõualuus. Foto: dr Kristo Ivanov)

Suuvähk_Nordic_Hambakliinik

Meie sõbrad

Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!