Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Suukirurgia ja näo-lõualuudekirurgia

Kirurgilised protseduurid suuõõnes

Suukirurgia on lai valdkond, mis hõlmab enda alla erinevaid protseduure alates eluohtlike meditsiiniliste seisundite likvideerimisest kuni esteetilise proteesimise eelsete kirurgiliste menetlusteni.

Teostame kõiki tõsisemaid kirurgilisi protseduure järgides hoolikalt antiseptika ja aseptika nõudeid – kogu kasutatav intsrumentaarium, kattelinad, operatsioonikindad ja –aparatuur on steriilsed, samuti kasutame tehaspuhtaid kitleid ja kaitsemütse. Sellega väldime kirurgiliste menetluste käigus tekkivaid infektsioone ja nendega seotud operatsioonijärgseid tüsistusi.

Suudame teostada ka kõige keerulisemaid kirurgilisi operatsioone tänu meie kõrgetasemelisele meeskonnale. Seega oleme kindlad, et suudame pakkuda meie patsientidele kvaliteetset kirurgilist ravi.

Oleme pädevad viima läbi ka keerukamaid hammaste eemaldamisi ehk atüüpilisi ekstraktsioone (enamasti nn tarkusehambad, osaliselt lõikunud või lõikumata hambad); implantatsiooniga seotud kirurgilisi protseduure nagu implantaatide paigaldamist, pehmete kudede kujundamist ehk pehmete kudede plastikat, luukoe kujundamist ehk luuplastikat, põskkoopa põhja tõstmist ehk sinus lift-i; hammastest lähtuvate infektsioonikollete kirurgilist likvideerimist; tõsisemate igemehaigusjuhtude kirurgilist ravi; pehmete kudede tsüstide ja luutsüstide ravi; kidalõikusi; endodontilise kirurgia valdkonnast apikoektoomiat.

Dr. Kristo Ivanov suukirurgia

Broneeri aeg interneti teel või helista meile 6232302

* Selle broneeringuvormi täitmine ei garanteeri vastuvõtuaega. Aja kinnitamiseks võtab Teiega ühendust meie administraator.

NB! Teistkordne etteteatamata visiidile mitteilmumine 35€

NB! Nordic Hambakliinik ei ole laste hammaste ravi riikliku kompenseerimise osas Haigekassa lepingupartner, seetõttu on laste hambaravi meie kliinikus tasuline. Küll aga kompenseerib Haigekassa pensionäridele Nordic Hambakliinikus tehtud proteesitöödest €255.65 (1 kord 3 aasta jooksul).


Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!