Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Raviplaanide koostamine, nõustamine

Ravi planeerimine

Igasuguse ravi õnnestumise aluseks on hästi koostatud ja konkreetne raviplaan. Raviplaan on vajalik mõlemale raviprotsessi osapoolele – nii arstile kui ka patsiendile. Arsti jaoks tähendab see kindlat kava, mida tuleb jälgida saavutamaks soovitud tulemust. Patsiendi jaoks on see tähtis ravi kõikide aspektide lahtiseletamiseks, et tema valik ühe või teise raviskeemi kasuks saaks olla tõesti teadvustatud.

Meie hambakliiniku spetsialistid aitavad koostada raviplaani või anda nõu olemasoleva raviplaani osas lähenedes igale patsiendile individuaalselt. Arvestame ravi planeerimisel kõigi hambaravi valdkondade ja nende kombinatsioonide võimalustega anda oma panus iga individuaalse kliinilise juhtumi edukasse lahenemisse. Oleme veendunud, et selline multidistsiplinaarne lähenemine meie patsientidele tagab parima ravitulemuse.Broneeri aeg interneti teel või helista meile 6232302

* Selle broneeringuvormi täitmine ei garanteeri vastuvõtuaega. Aja kinnitamiseks võtab Teiega ühendust meie administraator.

NB! Teistkordne etteteatamata visiidile mitteilmumine 35€

NB! Nordic Hambakliinik ei ole laste hammaste ravi riikliku kompenseerimise osas Haigekassa lepingupartner, seetõttu on laste hambaravi meie kliinikus tasuline. Küll aga kompenseerib Haigekassa pensionäridele Nordic Hambakliinikus tehtud proteesitöödest €255.65 (1 kord 3 aasta jooksul).


Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!