Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Implantatsioon

Hambaimplantaadid

Hambaimplantaat on oma olemuselt tehishambajuur, mis võimaldab koesõbralikku ja usaldusväärset puuduva hamba asendamist. Implantaatide kasutamine aitab vältida eemaldatavate proteeside kasutamist, mis võivad kahjustada suuõõne limaskesta ja lõualuud. Samuti väldime sellega sildproteese, millega kaasneb paratamatult kõrvalhamba või -hammaste lihvimine ja seega ka nende strukturaalne nõrgestamine.

Hambaimplantaat on valmistatud titaanist, mis on kõige koesõbralikum tänapäeval teadaolevatest materjalidest ning mida kasutatakse instrumentide ja proteeside valmistamisel ka teistes meditsiinivaldkondades, näiteks ortopeedilises kirurgias. Samuti on võimalik valmistada implantaate ka tsirkooniumoksiidist, mida kasutatakse muuhulgas puusaproteeside liigespeade valmistamisel.

Implantaadi paigaldamise protseduur on kiire ja valutu. Üksikimplantaadi paigaldamine kestab keskmiselt 45 minutit. Paigaldamise järgselt kontrollime alati implantaadi õiget paiknemist lõualuus röntgenoloogiliselt.

Implantaadile paigaldatakse proteetiline restauratsioon sõltuvalt konkreetsest kliinilisest olukorrast kas koheselt või 2-6 kuu järgselt. Implantaatidele võib paigaldada nii täiskeraamilisi kui metallokeraamilisi kroone ja sildu. Samuti on võimalik kasutada implantaatidele tuginevaid eemaldatavaid proteetilisi lahendusi.

Tehisjuur ehk hambaimplantaat

Broneeri aeg interneti teel või helista meile 6232302

* Selle broneeringuvormi täitmine ei garanteeri vastuvõtuaega. Aja kinnitamiseks võtab Teiega ühendust meie administraator.

NB! Teistkordne etteteatamata visiidile mitteilmumine 35€

NB! Nordic Hambakliinik ei ole laste hammaste ravi riikliku kompenseerimise osas Haigekassa lepingupartner, seetõttu on laste hambaravi meie kliinikus tasuline. Küll aga kompenseerib Haigekassa pensionäridele Nordic Hambakliinikus tehtud proteesitöödest €255.65 (1 kord 3 aasta jooksul).


Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!