Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Meist

Nordic Hambakliinik pakub hambaravi täisteenust Tallinna südalinnas. Asume Navigatori Ärimaja V korrusel. Meie juures saate abi kõikides hammastega seotud küsimustes - alates klassikalisest hambaravist lõpetades implantoloogia ja esteetiliste protseduuridega. Nordic Hambakliinik teeb koostööd Tartu Ülikooli ning Tallinna Tervishoiukõrgkooliga. Samuti on antud meie kliinikule Tartu Ülikooli residentuuri baasasutuse staatus, millega toimub meie kliinikus arst-residentide kliiniline õpe.

MEIE MEESKOND

Kliiniku meeskond koos professionaalsete abitöötajatega koosneb kokku ligi 40 spetsialistist, olles sellega üks suurimaid hambakliinikuid Tallinnas.

Meie meeskonda kuuluvad kogenud ja mainekad erialaspetsialistid, kes on tegevad õppejõududena Eesti kõrgkoolides (Tartu Ülikool, Tallinna Tervishoiukõrgkool), ning andekad ja ambitsioonikad noored arstid. Pöörame erilist tähelepanu meie arstide pidevale erialasele arengule võimaldades neil külastada nii Eestis kui välismaal toimuvaid täiendkoolitusi. Samuti pakume ise hambaarstidele ja hambaraviõdedele täiendkoolitusi hoides sedasi nii end kui ka teisi seeläbi pidevas arengus.

Parima lõpptulemuse saavutamiseks teevad Nordic Hambakliiniku arstid tihedat ja vahetut koostööd hambatehnikutega.

Loodame, et meie kliiniku hubane miljöö, personali sõbralik suhtumine ning hea kvaliteedi-hinna suhe tagavad meie patsientidele pingevaba ja meeldiva hambaravikogemuse.

RAVI NING DIAGNOSTIKA MEIE KLIINIKUS

Nordic Hambakliinikus kasutatakse maailma juhtiva hambaraviseadmete USA tootja Adec uuemaid hambaraviseadmeid. Samuti on olemas kõik kaasaegsed diagnostikavahendid – digitaalsed röntgenseadmed, digitaalne panoraamröntgeni seade, hambaravi mikroskoop. Meie arstid töötavad kõik hambaravi tarbeks eritellimusel valmistatud luupidega, mis tagavad parima võimaliku nähtavuse. Lähtume põhimõttest – ravida saab seda, mida sa näed!

HINNAPOLIITIKA

Nordic Hambakliinikus pakume patsientidele optimaalset hinna ning kvaliteedi suhet. Meie missiooniks on patsientide pikaajaline rahulolu ja usaldus. Vaatamata sellele, et meie kliinik on sisustatud kaasaegse meditsiinitehnikaga ning oma töös kasutame ainult kõrgkvaliteetseid materjale pakume hambaraviteenuseid, mis on oma hinda väärt. Meie patsiendid väljendavad sageli erilist rahulolu nende ootusi ületanud teeninduskvaliteedi üle.

 Hambaraviteenuste hinnakirjaga on võimalik tutvuda kliinikus kohapeal ja Nordic Hambakliiniku kodulehel, kuid lõplik ravimaksumus selgub patsiendile koostatava individuaalse raviplaani alusel. Kulukamate raviprotseduuride korral on võimalus tasuda hambaraviteenuste eest osadena. Järelmaksu pakume koostöös LHV pangaga ning esimesel aastal on liisinguintress 0%!

KOOSTÖÖPROJEKTID NING TURUÜLEVAADE 2014

Nordic Hambakliinikul on ametlikud koostöölepingud kohalike ja välismaa suurettevõtetega ning selle raames pakume kvaliteetset ning ühtlasi lepingutingimustest tulenevalt soodsamat vôimalust hambaravi ning suutervise parendamiseks ühtekokku üle 30 000 inimesele, keda vastav koostööleping puudutab. Ühtlasi teeme koostööd suurimate turismiportaalidega ning kruiisilaevade operaatoritega. Nordic Hambakliiniku ravikvaliteeti tunnustavad ka meie lähinaabrid, mille tulemusena toome iga kuu järjest rohkem soomlasi Tallinnasse ravile, püüdes seeläbi vähendada vôimalust Eesti arstide väljarändele. Soomest on ka kaks hambaarsti tagasi kodumaale Nordic Hambakliinikusse tööle naasnud. Oleme kujunenud hambaravimaastikul üheks arvamusliidriks - meie hambaarstid on pidevad kirjutajad erialastes hambaravi temaatilisi artikleid käsitlevates väljaannetes. Hambaravi populariseerimine ning elanikkonna teavitamine suutervise tähtsusest on meie arstide üheks südameasjaks ning seda mitte ainult sônades, vaid ka tegudes. Meie kliiniku arstide artikleid vôib leida sellistes päevalehtedes nagu Postimees, Eesti Päevaleht, Äripäev, Terviseuudised, Meditsiiniuudised, Stomatoloogia erileht, Ajalugu, Imeline teadus, Kodutohter jne. Vastame patsientide küsimustele hambaravi portaalis hambaarst.ee. Oleme pidevad kaasalööjad heategevusprojektides - aidanud taastada suutervise ning hammaskonna sellistes heategevuslikes saadetes mitme hooaja vältel, nagu seda on Kodutunne,   Allakäigutrepist üles, Stiilipäevik. Oleme osalenud igal aastal Leo Klubi poolt korraldatavas heategevuslikus kampaanias "Laste särav naeratus", annetades puudustkannatavate perede lastele suuhügieenitarbeid. Novembris 2015 on eesootamas Eesti lastekodude lastele môeldud heategevusüritus, kus esinejale astub üles tuntud muusikategelane Koit Toome ning lastekodudele jagatakse mitu tuhat tasuta hambaharja ning muid suuhügieenitooteid.

Nordic Hambakliinik alustas tegevusega 2013. aasta sügisel ning esimeseks täis tegevusaastaks saame lugeda 2014 aastat. Esimese tegevusaasta tulemusena oleme kasvanud Krediidiinfo "Turuülevaade 2014" andmetel käibelt suuruselt 11 hambakliinikuks Eestis, figureerides kôrvuti selliste hiidudega nagu seda on Ida Tallinna Keskhaigla, aastakümneid tegutsenud Kaarli Hambakliinik jne.Nordic Hambakliinik maksis sektori keskmisest mediaanist 2,6 korda kõrgemat palka enda töötajatele. Ühtlasi on meie kliinik turumahu muutuse jaotuse järgi paremuselt teisel kohal Eesti hambakliinikutest.

ASUKOHT JA PARKIMINE

Nordic Hambakliinik asub Navigatori ärimajas Admiraliteedi basseini ääres, aadressil Laeva 2, V korrusel (B lift). Telefon 6 23 23 02.

Nordic Hambakliinik asukoht

  • P1: Tasuta parkimine, auto reg. number koos parkimissooviga esitada 5. korrusel Nordic Hambakliiniku administraatorile.

  • P2: Europarkla tasuline parkla, tsoon EP42 (Päev 2€)

Broneeri aeg


Meie sõbrad

Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!