Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Sellest hooajast annab oma panuse ka Nordic Hambakliinik TV3 paroodiashow „Su nägu kõlab tuttavalt“ staaride muutumisse.

Aitame muuta artiste nende jäljendamisnumbrites veelgi tõetruumaks andes oma osa nende hammaste muutumisse. Jälgi saadet, lahuta meelt ning vaata, kellele annetavad heategevuslikus saates oma vôiduraha Eesti staarid.

SNKT jätkab juba oktoobrikuus viienda hooajaga, mis tuleb varasemast veelgi lustlikum ja üllatusterohkem. Saadet juhib armastatud näitleja, heategevuspatroon ja multitalent Märt Avandi. Suursaate püsiv kohtuniketrio jääb samaks – Tanja Mihhailova, Olav Osolin ja Andrus Vaarik, kaheksa osalejat on aga kõik täiesti uued talendid, kes peagi selguvad ja rahvast paroodianumbritega vaimustama hakkavad. Lisaks meelelahutusele on näosaate oluline eesmärk head teha, nii igas saates kui ka finaalis annetab võitja raha tema poolt valitud heategevuseks.

NordicHambakliinik_SuNäguKõlabTuttavalt

Meie sõbrad

Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!