Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Politsei- ja piirivalveameti ametlik teadaanne 03.09 liikluskorralduse kohta seoses Ameerika Ühendriikide presidendi visiidiga Eestisse.

VISIIT: 3. septembril on Tallinna kesklinnas mitmeid liikluspiiranguid. Kuna enamik piirangutest jääb hommikul kella 9.30 ja õhtul kella 17.30 vahele, soovitame võimalusel vältida sel ajal autoga liiklemist kesklinnas.

Sulgeme liikluse autokolonni möödumise ajal nii lühiajaliselt, kui võimalik, kuid kahtlemata tekib päeva jooksul südalinna, Toompea ja Kadrioru vahelistel teedel liiklusseisakuid. Kel võimalik, soovitame 3. septembril autoga Tallinna kesklinnas mitte liigelda või siis asuda hommikul teele tavapärasest varem, kuna enne kella 9.30 olulisi liikluspiiranguid kavas ei ole.

Politsei teeb kõik võimaliku, et visiidiga seotud turvameetmed ei häiriks tallinlaste igapäevalu rohkem, kui on paratamatu. Anname järgnevatel päevadel liikluspiirangute kohta veel korduvalt lisainfot, et visiidi ajaks oleks inimestel võimalikult hästi teada, millistel tänavatel ja millisel ajavahemikul politsei liikluse sulgeb.

Meie sõbrad

Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!