Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Nordic Hambakliinik Rotermanni avati särava kontserdiga

Nordic Hambakliinik tähistas eile, 30. oktoobril meeleoluka peoga Rotermanni kliiniku avamist.

Nordic Hambakliinikute peaarst Kristo Ivanov pidas avakõne ja lõbustas külalisi humoorikate vahetekstidega. Uuele kliinikule tulid õnne soovima Anne Veesaar, Maarja-Liis Ilus, Kersti Toots, Beatrice, Tiiu Järviste ja paljud teised. Külalised said proovida uut ja mugavat hambaravitooli ning maitsta erilist, hambaharjaga söödavat magustoitu.

Muusikalise etteaste tegid ning rääkisid oma kogemusest patsiendina Liis Lemsalu, Maiken, Nele-Liis Vaiksoo ja Ott Lepland.

Liis Lemsalu sõnul kartis ta varem hambaarste lausa tohutult, kuid pärast esimest külastuskäiku Nordic Hambakliinikusse hirm kadus. Nele-Liis Vaiksoo lisas, et ta hindab hambakliiniku puhul meeldivat teenindust, taskukohast hinda ja tunnet, et patsiendi eest hoolitsetakse.

Uues Navigatori ärimajas (Laeva 2, V korrus) avatud Nordic Hambakliinik Rotermanni pakub hambaravi täisteenust klassikalisest hambaravist kuni implantoloogia ja esteetiliste protseduurideni.

Rotermanni kliinik on osa Nordic Hambakliinikute ketist, mille esimene kliinik tegutseb Foorumi ärikeskuses. Kliinikute meeskond koosneb ligi 40 spetsialistist, olles seega üks suurimaid hambakliinikuid Tallinnas.

Meie sõbrad

Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!