Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Hammaste valgendamine

Esteetiline tulemus konservatiivselt

Hammaste valgendamine on suurepärane võimalus saavutada soovitud esteetiline tulemus konservatiivselt ja ilma proteetilise ravita.

Pakume meie patsientidele kvaliteetseid Enlighten valgendustooteid nii koduseks kui ka kabinetis valgendamiseks.

Kabinetis kasutatavaid valgendustooteid on erinevaid – nii elus ehk vitaalsetele hammastele kui ka juureravitud hammastele. Kodus kasutatavad süsteemid on enamasti komplektides, mis sisaldavad valgendusgeeli ja valgenduskapet, mõningate toodete puhul on vajalik individuaalkape valmistamine, mida saab samuti teha meie kliinikus. Pakume koduseks kasutamiseks ka Enlighten valgendavat hambapastat.

Suhtume väga tõsiselt meie kliinikus kasutatavate valgendustoodete kontrolli, mistõttu on kõik meie pakutavad valgendusprotseduurid patsientidele ohutud. 

Hammaste valgendus-süsteem Enlighten (UK), mis on tunnistatud maailmas parimaks hammaste valgendus-süsteemiks nii spetsialistide kui ka kasutajate poolt. Samasse sarja kuulub ka Enlighten hambapasta. Oma parimad arvustused on andnud antud valgendus-süsteemile sellised mainekad ajakirjad ja ajalehed nagu nt Daily Express, The Times, Men's Fitness, OK!, Maxim, Daily Mail, Sky jne. Lõpuks on ka Eestis selline valgendus-süsteem, mis reaalselt ka töötab.

NB! Soovitame kindlasti konsulteerida oma hambaarstiga enne käsimüügis olevate hambavalgendustoodete kasutamist.Broneeri aeg interneti teel või helista meile 6232302

* Selle broneeringuvormi täitmine ei garanteeri vastuvõtuaega. Aja kinnitamiseks võtab Teiega ühendust meie administraator.

NB! Teistkordne etteteatamata visiidile mitteilmumine 35€

NB! Nordic Hambakliinik ei ole laste hammaste ravi riikliku kompenseerimise osas Haigekassa lepingupartner, seetõttu on laste hambaravi meie kliinikus tasuline. Küll aga kompenseerib Haigekassa pensionäridele Nordic Hambakliinikus tehtud proteesitöödest €255.65 (1 kord 3 aasta jooksul).


Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!