Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Hambaravi mikroskoobiga

Mikroskoobi kasutamine hambaravis võimaldab viia läbi raviprotseduure palju täpsemalt kui seda on võimalik teha palja silmaga. Mikroskoobi kasutamise peamised eelised on operatsioonivälja suurendus ja valgustus. Mikroskoobiga on üldjuhul võimalik saavutada suurendust vahemikus 4x kuni 24x. Operatsioonivälja hea valgustatus võimsa LED valgusallikaga kindlustab selle, et ka väiksemad detailid on arstile hästi nähtavad. Esimesena võeti mikroskoop kasutusele endodontilises ravis ehk juureravis keerukamate ravijuhtude lahendamiseks, kus ravimenetluste pidev visuaalne kontroll on eriti oluline. Kaasaegse ravikontseptsiooni – me ei saa ravida seda, mida me ei näe – valguses on aga mikroskoobi kasutamine laialt levinud nii hambakaariese ravis, proteetikas, suukirurgias kui igemehaiguste ravis. 

Dr. Pille Soom - Hambaravi mikroskoobigaBroneeri aeg interneti teel või helista meile 6232302

* Selle broneeringuvormi täitmine ei garanteeri vastuvõtuaega. Aja kinnitamiseks võtab Teiega ühendust meie administraator.

NB! Teistkordne etteteatamata visiidile mitteilmumine 35€

NB! Nordic Hambakliinik ei ole laste hammaste ravi riikliku kompenseerimise osas Haigekassa lepingupartner, seetõttu on laste hambaravi meie kliinikus tasuline. Küll aga kompenseerib Haigekassa pensionäridele Nordic Hambakliinikus tehtud proteesitöödest €255.65 (1 kord 3 aasta jooksul).


Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!