Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Juhtkond

Dr. Kristo Ivanov

peaarst. implantoloogia, suukirurgia, proteetika

Kristo on Nordic Hambakliiniku peaarst ja asutaja. Samuti tegutseb ta arst-õppejõuna SA Tartu Ülikooli Kliinikumis ja lektorina Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis. Ta on pidev esineja lektorina koolitustel ja avaldanud artikleid erialases ajakirjanduses. Ta on kujunenud üheks hinnatuimaks ja tuntuimaks hambaravi spetsialistiks Eestis, kel lisaks headele käelistele oskustele on kõigele lisaks ka hea empaatiavõime ning suhtlemisoskus. Tartu Ülikooli arstiteaduskonna doktoriõppe kõrval tegeleb ta pideva erialase enesetäiendusega nii Eestis kui ka väljaspool. Kristo hobideks oma töö kõrval on veel sportimine ning ajalugu, eriti köidavad teda elulugudel põhinevad raamatud.

Vaata CV'd

Andreas Tiik

Tegevjuht

Andreas on õppinud Estonian Business Schoolis ning BI Norwegian Business Schoolis. Vaatamata oma noorusele tegutses ta aastaid reklaamiagentuuris Kontuur Leo Burnett. Oma põhjalikkuse, kindlameelsuse ning tõsise pühendumusega töösse valiti Andreas mitmete üleriigiliste reklaamikampaaniate projektijuhiks, tema edulugu päädis antud ettevõttes sellega, et ta valiti 2012 aastal Eesti suurima turunduskommunikatsiooni grupi Creative Unioni aasta töötajaks. Kuna Andreas oli tõestanud end erialaselt võimeka töötajana, tegi NHK peaarst dr. Ivanov ettepaneku astuda Nordic Hambakliinikute partneriks ning osanikuks. Andreas on ka meditsiini ettevõtte juhtimises näidanud ning tõestanud end parimast poolest. Ta kuulub tänasel hetkel Nordic Hambakliinik juhatusse ning tegutseb ettevõtte tegevjuhina.

Vaata CV'd

Dr. Pille Soom (end. Hindrichson)

hambaarst

Pille töötab hambaarstina alates 2008. aastast, mil ta lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna hambaarstiteaduse eriala. Pärast seda on ta end täiendanud nii Eestis kui ka välismaal. Pille on Nordic Hambakliiniku kaasasutaja ning tema huviks on kirurgia ja proteesimine. Vaba aega veedab Pille koos perega. Ta käib trennis ja jooksmas. Veel meeldib Pillele reisida ning talvel lumelauaga sõita.

Vaata CV'd

Broneeri aeg


Järelmaks

Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!