Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Hambaarstid

Dr. Pille Soom

Peaarst, Implantoloogia, Suukirurgia, Proteetika, Juureravi

Pille on Nordic Hambakliiinku peaarst ning töötab hambaarstina alates 2008. aastast, mil ta lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna hambaarstiteaduse eriala. Pärast seda on ta end täiendanud nii Eestis kui ka välismaal. Pille on Nordic Hambakliiniku kaasasutaja ning tema huviks on kirurgia ja proteesimine. Vaba aega veedab Pille koos perega. Ta käib trennis ja jooksmas. Veel meeldib Pillele reisida ning talvel lumelauaga sõita.

Tehtud tööd  Vaata CV'd

Dr. Kristo Ivanov

Implantoloogia, suukirurgia, proteetika

Kristo Ivanov on Nordic Hambakliiniku asutaja. Samuti tegutseb ta arst-õppejõuna SA Tartu Ülikooli Kliinikumis ja lektorina Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis. Ta on pidev esineja lektorina koolitustel ja avaldanud artikleid erialases ajakirjanduses. Ta on kujunenud üheks hinnatuimaks ja tuntuimaks hambaravi spetsialistiks Eestis, kel lisaks headele käelistele oskustele on kõigele lisaks ka hea empaatiavõime ning suhtlemisoskus. Tartu Ülikooli arstiteaduskonna doktoriõppe kõrval tegeleb ta pideva erialase enesetäiendusega nii Eestis kui ka väljaspool. Kristo hobideks oma töö kõrval on veel sportimine ning ajalugu, eriti köidavad teda elulugudel põhinevad raamatud..

Tehtud tööd  Vaata CV'd

Dr. Mõkola Kondrin

Hambaarst, implantoloogia, suukirurgia, proteetika

Vaata CV'd

Dr. Karyna Kaerama (Lapsehoolduspuhkusel)

Hambaarst

Karyna on lõpetanud hambaarstiteaduse eriala Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas. Talle meeldib hambaarstina võtta vastu üha uusi väljakutseid ning sestap on ta pidev erialakoolitustel osaleja, et oma teadmisi ning kogemusi pidevalt täiendada. Karyna on vaieldamatult üks põhjalikumaid ning rahumeelseima temperamendiga hambaarste. Juba ülikooliajal oli näha Karyna pühendumust erialaõpingutesse ning tänaseks on ta tõestanud end võimeka kolleegina, kelle kuulumine Nordic Hambakliiniku ridadesse teeb meile vaid au.

Vaata CV'd

Dr. Anna Koltsova

Hambaarst

Anna liitus Nordic Hambakliiniku meeskonnaga 2014. aastal. Anna on tõestanud end Eesti hambaravi maastikul väga töise ning asise kolleegina, kes on võitnud oma patsientide usalduse. Anna muljetavaldav erialane areng ning hea suhtlemisoskus nii patsientidega kui ka kolleegidega, on see, mis teeb ta sobivaks töötama meie brändi all. Juba üsna lühikese ajaga tõestas Anna ennast ka meie kliinikus ning tagasiside nii patsientidelt kui kaastöötajatelt on andnud meile veelgi kinnitust, et Anna liitumine meie meeskonnaga on olnud ainuõige samm. Anna on pidev erialakoolitustel osaleja, kliinikus on ta initsiatiivikas ning eriala arengusse oma mõtete ning ideedega panustav kolleeg, keda tuntakse tema heatujulisuse ning tõsise suhtumise poolest oma töösse.

Vaata CV'd

Dr. Kai Laanmets

hambaarst

Alates 2003. aastast hambaarstina töötav Kai on spetsialiseerunud laste hambaravile, implantoloogiale, proteesimisele, kirurgiale ja juureravile. Vaba aega meeldib Kaile veeta koos perega. Ta käib hea meelega jooksmas ja ujumas ning naudib looduses olemist.

Vaata CV'd

Dr. Rita Ždanovitš

hambaarst

Vaata CV'd

Dr. Aili Tuhkanen

näo-lõualuukirurg, arst-konsultant

Aili käe all on õppinud Tartu Ülikoolis näo-lõualuukirurgiat nüüdseks juba pea 25.aasta jooksul enamik Eestis ja Eestist väljaspool tegutsevaid hambaarste, suukirurgie ning näo-lõualuukirurge. Meie kliiniku peaarst Kristo peab just Ailit oma suureks eeskujuks ja juhendajaks. Aili poolt antud võimalust enda juhendamisel õppida residentuuris suukirurgiat Tartu Ülikoolis suukirurgia osakonnas, peab Kristo suureks teeneks, et tänaseks on temast saanud just selline arst nagu ta seda on. Aili on oma laiade teadmiste poolest kolleegide seas tuntud kui ka "elav arsti käsiraamat". Pidevalt konsulteerib ta kolleege Tartu Ülikoolis vastuvõttudel, kaugemaid kolleege ka telefoni ning kirja teel. Meie meeskonnas on Aili olnud nö mentori rollis. Ta ei võta regulaarselt patsiente vastu meie kliinikutes, küll aga on ta olnud abiks nii nõu kui ka jõuga meie kliiniku meeskonnale. Ta osaleb meie kliinikutes keerukamate lõikuste juures juhendava arstina, samuti on ta meie korraldatavatel koolitustel hinnatud lektoriks. Tema teadustöö teemal "Parodontaalsete luudefektide regeneratsioon" on pälvinud maineka Julius von Szymanowski nimelise auhinna.

Vaata CV'd

Broneeri aeg


Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!