Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Riina küsis:

Tere

Käisin tarkusehamba operatsioonil ja arst soovitas osta apteegist kloorheksidiini geeli haavale panekuks. Küsisin apteegist nimetatud kaupa toimeainepõhiselt, apteeker ulatas mulle sellepeale aga sellise asja:http://suuhugieen.ee/tooted/104.php 
Kodus hakkasin alles vaatama, et selles tootes kloorheksidiini ei ole ja tundub tootekirjelduse järgi natuke teiseks asjaks mõeldud olevat. Siit tekkiski küsimus, et kas ma tohin üldse sellise värske lahtise haava peal sellist toodet kasutada või ei sobi see selle jaoks ja teen endale seda kasutades kuidagi karuteene?

Ette tänades

R.

hambaravi eriarst Kristo Ivanov

Tere Riina!

Aftamed ei ole tõesti suukirurgiliste haavade postop kasutamiseks näidustatud medikament. Tegemist on pigem limaskesta haavandite sümptomaatiliseks raviks kasutatava geeliga. Kahju see kindlasti ei tee. Küll aga edaspidi peaksite alati kontrollima apteegist saadavat toodet, kas see vastab arsti ettekirjutustele või mitte. 

Tervitades,
Kristo Ivanov
Nordic Hambakliinik

« Blogi

Broneeri aeg


Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!