Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Rellu küsis

Tere!

Mul avastati juulis üleval lõualuus tsüst! Hammas eemaldati ning jäeti haav, kuhu pandi dreen sisse. Sellest on möödunud juba 6 kuud, aga tsüsti pole lõplikult eemaldatud. Miks haav valutab, kuigi käin regulaarselt dreeni vahetamas?

Ette tänades.

Rellu

Tere!

Tänud küsimuse eest. Tsüsti raviks on kaks erinevat meetodit, millest tõsi, üks on dreneerimine, nagu isegi mainite. Dreneerimise eesmärk on tsüsti ôône mitteinfitseerumine ning sulgumine ajas, kus tsüstiôônde paigaldatakse pidevalt järjest väiksemas mahus dreeni (enamasti jodoformdreeni). Miks tsüstiôôs vôi haavapiirkond valutab, seda on raske lihtsalt kirjateel vastata ning tuleks siiski näha patsienti ennast. Pôhjuseid vôib olla mitmeid - tsüstiôône vôimalik infitsieerumine, tsüsti môôtmetest ning anatoomilisest paiknevusest sôltuvalt vôimalik konpressioon kôrvalasetsevatele anatoomilistele struktuuridele (närviharud vms).

Tervitades,
Kristo Ivanov
Nordic Hambakliiniku peaarst

« Blogi

Broneeri aeg


Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!