Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Natalia küsis:

Tere!

Mulle tehti valmis hamba proteesid, plastmassist, all 6 hammast ja üleval 4 hammast, on see õige et on 345 eurot, kas see pole palju ja kas peab enne tegema hambad korda ja siis alles proteesid? Mul on ees 2 hammast ja üleval ees 1 hammas kasvatada ja 1 hammas on ümberringi must sügav triip ja protees hoiab traadiga ümber, varsti ju kulub ära. Kas arst kiirustas proteesidega? Teised hambad tõmmati välja. Haigekassa poolt on 255 eur makstud, maksan juurde 345 eur. Vasakul traat teeb valu välja võtmisega ja plastik ka, tagasi panna ei saa. Töövõimetus pensionil olen mina. Ja mis maksab nailon protees, kas on suur vahe, plastik proteesiga. Tahaks kiiremini saada vastuse.
Lp. Natalia

hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas

Tere Natalia!

Mitte kuidagi ei ole võimalik patsienti konsulteerida kahjuks ainult kirja teel. Mulle ei ole teada, millises olukorras olid eemaldatud hambad, mis olukorras olemasolevad hambad. Kõige targem on ikka alati pöörduda nende küsimustega Teid ravinud spetsialisti poole. Kahjuks on ka mul raske kommenteerida ravimaksumust. 345 eurot on arusaadavalt suur summa, kuid Teile lohutuseks võin öelda, et on ka patsiente, kelle hambad maksavad kordades rohkem. Ilmselt Te arstiga rääkisite ka erinevatest variantidest, mida on võimalik teha ning mis on eeldatav ravimaksumus. Kõik muud variandid (suust mitte-eemaldatavad proteesid) oleksid kindlasti veelgi kallimad.

Plastikproteesidega ongi niimoodi, et neid peab patsient enamasti kandma mõnda aega ning siis saab täpselt teada, kas ja mis koht nt limaskestale liiga tugevat survet avaldab või hõõruma hakkab ning seejärel arst siis korrigeerib vastavat proteesi. Nailonproteeside (eeldan, et FLEX proteese peate silmas) hind tuleb kindlasti kulukam, kui plastikproteesil. Kuna ma ise nendega ei tegele, siis jään siinkohal ka vastuse võlgu. Internetist leiate kindlasti hambakliinikuid, kes vastavat proteesitüüpi paigaldavad ning usun, et nad on ka lahkesti nõus Teile vastama, mis puudutab hinnainfot.

Tervitades,
Kristo Ivanov
Nordic Hambakliinik

« Blogi

Broneeri aeg


Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!