Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Martin küsis

Tere

Minu 7a vanusel tütrel on juba hammaste tuleku algusest probleemiks hambaaugud, milliseid on erakordselt palju. Iga paari kuu tagant on keskmiselt 5 auku tekkinud. Nii oli piimahammastega ja nüüd on juba igat jäävhammast parandatud mitu korda. Kommi ja muud magusat sööb laps küllaltki vähe, magusaid jooke ei tarbi peaaegu üldse ja hambaid peseb 2 korda päevas elektrilise hambaharjaga. Hambad näevad ilusad välja, hambaarstide sõnul on email väga heas korras, kuid lagunevad seest poolt erakordse kiirusega. Oleme käinud vähemalt 10 erineva hambaarsti juures ja keegi ei oska aukude tekkimise põhjust välja tuua. Äkki teie teate. Olukord paistab minevat aina hullemaks.

Ette tänades.

Martin

hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas:

Tere!

Hambakaaries ehk hambaauk on eelkõige bakteriaalset päritolu, kui ei esine kaasasündinud emaili arenguhäireid. Kui olemasolevad hambaaugud saavad parandatud ning rakendatakse efektiivset suuhügieeni, peetakse kinni korralikust toitumisest (st regulaarsed toidukorrad, näksimiste vältimine toidukordade vahel, janujoogiks vesi mitte suhkrut sisaldavad joogid jne), peaks saama olukorra kontrolli alla.

Tervitades ja parimat lootes,


Kristo Ivanov
Nordic Hambakliinik

« Blogi

Broneeri aeg


Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!