Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Kadri küsis:

Tüdruk avastas, et ta näopooled ei ole sümmeetrilised. Vanust hetkel 14. Jah, tõepoolest ei ole üldse ühesugused, aga ma ise märkasin seda alles tema ütlemise peale. Ma ju iga päev näen teda, aga ei märganud – muutus on iseenesest täitsa selgesti märgatav… Ma tean, et inimese näopooled ei ole sümmeetrilised, aga, et need nii palju võivad teineteisest erineda – see tuli mulle üllatusena. Tegelikult vist vajaks selline asümmeetria kuidagi äkki korrigeerimistki? Tal on tõepoolest juba lõualiigesest alates kuni lõuaotsani välja lõug vastaspoolest hoopis teise kujuga.Üks põsk tundub väga suur ja täidlane võrreldes teise põsega. Üks pool on selline kitsas ja teine pool nagu suur “punnis”. Võtsin aegade algusest lapse fotod välja ja lapsena on näha lõuaotsast õige pisut erinevust, aga liigesest alla lõuaotsani olid näopooled ikka ühesugused. See muutus on aset leidnud sellisel tõsisel kasvuperioodil 12-14 aastat. Ortodondil käisime – ütles, et tõepoolest on üks lõualuu pool teisest oluliselt suurem, aga ei oska öelda miks. Hambad käivad seejuures kenasti kokku ja breketid saab nn iluraviks. Neiu hirmsasti põeb :( Kohe väga on psühholoogiliselt häiritud ja fotosid ta endast enam teha ei luba üldse. Arvestades, et kasv toimub 18-da eluaastani, siis äkki ikka läheb see asümmeetria väiksemaks. Või on oht, et suureneb veelgi? Tegelikult sooviksin kuhugi pöörduda ja näidata. Palun juhiseid, kuidas sellises olukorras oleks mõistlik tegutseda.

hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas

Tere!

Selleks tuleks pöörduda esmalt näo-lõualuukirurgi vastuvõtule. Tuleks anda spetsialisti poolne hinnang olukorrale ning teostada vajalikud uuringud. Lõualuudel on olemas oma kasvutsoonid. Kui Teie kirjeldust lugeda, siis tuleks probleemi olemust otsida kasvutsoonide piirkonnast.

Tervitades,
Kristo Ivanov
Nordic Hambakliinik

« Blogi

Broneeri aeg


Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!