Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Kadi küsis

Tere, mure selline, et paar päeva tagasi hakkas eest üks hammas äkki väga imelikult valutama. Valutab nagu üks hammas, kuid valu lööb ka alla ritta ja kõrval olevatesse hammastesse. Ka see valu ise on selline väga imelik, pole nagu tavaline hambavalu vaid selline tunne, nagu keegi vajutaks hammast kokku, samas valu on väga tugev. Hambaid koos hoides ja valutavat hammast katsudes valu kaob, samuti ka kuuma/ külma kummeliteed suus hoides. Kahjuks kaob valu ainult selleks hetkeks ja siis on see jälle tagasi. Valuvaigistitest eriti kasu pole, ainult lahustuv valuvaigisti on veidi valu leevendanud, kuid päris ära pole võtnud. Selline tunne jääb peale lahustuva tableti mõjuma hakkamist, nagu hammast puuritakse, samas selle mõju on väga lühiajaline. Kui valuvaigisti mõju hakkab kaduma, siis tekib hambaid kokku pannes selline tunne, nagu hammas oleks lahti ja hakkab ära tulema.
Ma sooviks teada, et mis seda valu põhjustab ja kas on mingi viis veel, kuidas valu kasvõi leevendada. Ilmselt parim lahendus on hambaarst, kuid kahjuks on nädalavahetus ja hambaarst vastu ei võta.

Ette tänades
Kadi

hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas

Tere Kadi!

Tõenäoliselt on tegemist hamba juurealuse põletikuga, mille ravimiseks on tõesti, nagu isegi väidate, külastada hambaarsti. Kui valu väga tugev, tuleb kaaluda esmaabisse pöörduda. Selliseid kohti, mis nädalavahetuseti lahti või kohti, kus antakse esmaabi patsientidele 24 h 7 päeva nädalas, on Eestis küll. Internetist leiate vastavad asutused kiiresti.
http://www.hambaarst.ee/register/?teenus=esmaabi

Tervitades,
Kristo Ivanov

« Blogi

Broneeri aeg


Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!