Nordic Hambakliinik vastuvõtt toimub südalinnas aadressil Laeva 2 (Navigatori maja) V korrusel. Kohtumiseni! 6232302

Jan küsis:

Tere.
Minu väikene mure seisneb selles, et ühe hamba iga taandub, täpsemalt on seda teinud juba mitu head aastat. Hambaarst ütles, et seda ei saa ravida ja tuleb leppida, kuni üldse eemaldada. Eks aastatega hakkab aina enam see hammas tundma andma ja, kuna see on ka suhteliselt nägemise vaateväljas, siis on aeg mõelda selle eemaldamisele. Lisaks on mul selle hamba kõrval juba üks vaba koht- seega, kui taandunud igemega hammas eemaldada, siis on kahe hamba jagu tühja pinda.
Küsimus- kui soovin sinna tühimiku panna asenduseks büügelproteesi, siis millised on kahe hamba asendamiseks võimalused ja umbkaudne hind? Kui välja jätta implantaadid, siis kas on veel mingi võimalus neid hambaid asendada (peale büügli)?

hambaravi eriarst Kristo Ivanov vastas

Tere!

Tänud küsimuse eest. Alustame sellest, miks ige taandub tühimiku kõrval olevalt hambalt? Põhjus lihtne - kuna hammas on eemaldatud, hakkab puuduoleva hamba piirkonnas lõualuu taanduma, ühes sellega ka ige. Seega, kui nüüd ka kõrvalhammas eemaldada, siis kandub sama probleem edasi järgmisele naaberhambale jne.

Büügelprotees on variant, kuid luu jääb siiski taanduma. Implantaat läheb lõualuusse ning seega hoiab ära võimaliku edasise luutaandumise. Iseasi, mis seisus hetkel lõualuu on ning kas seda saab kasutada ilma augmenteerimiseta (luumassi kasvatamata) implantatsiooniks.

Büügelproteeside hinnad on varieeruvad. Sõltuvalt proteesi konstruktsioonist, klambrite arvust, asendatavate hammaste materjalist jpm. Hinna saamiseks on mõistlik pöörduda spetsialisti vastuvõtule ning vajadusel võtta mitu erinevat raviplaani pakkumist, saamaks endale kõige sobivaim variant.

Tervitades,
Kristo Ivanov
Nordic Hambakliinik

« Blogi

Broneeri aeg


Järelmaks

LHV järelmaks Esimesel aastal on intress 0%
Hind EUR
Sissemakse
Periood
Intress %
Tegemist on finantsteenusega. Enne laenuotsuse tegemist tutvuge põhjalikult laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga!